icon

Sand Balls

1.5.8 için
Android

3.9

15

Tüm topları kamyona yöneltin

239.3k

Bu uygulamayı oyla

Sand Balls, her bir renkli top setini, altta görünen minibüse doğru hareket ettirmeniz gereken seviyelerden oluşan bir oyundur. Bunu yapmak için parmağınızı kumun üzerinde kaydırmanız ve yolun sonuna mümkün olan en fazla sayıda top almanızı sağlayacak tüneller yapmanız gerekecektir.

Sand Balls'daki grafikler her şeyi 3D olarak gösterir ve kontroller komplikasyon göstermez. Temelde toprağı seviyenin sonuna kadar götürmenize izin veren delikler oluşturmak için parmağınızı arayüze dokundurmanız gerekir. Ayrıca, diğer toplarla eşleşmeleri için beyaz toplarla karşılaşacaksınız, böylece düşdüklerinde bir araya gelecekler.

Akılda tutulması gereken bir başka şey ise, her seferinde toplarınızın yolunu değiştiren dönen platformlarla karşılaşmanızdır. Bu, minibüse mümkün olan en fazla sayıda topu almak amacıyla hangi yerleşimin size en çok fayda sağladığını incelemeyi çok ilginç kılmaktadır. Araca girdiğinizde, oraya başarılı bir şekilde ulaştırmayı başardığınız top sayısını görürsünüz.

Sand Balls ile akıllı telefon ekranınıza yapışmanızı engellemek için yine de basit bir oyuna bakıyorsunuz. Bu nedenle dikkat etmeniz ve birçok top toplayabileceğiniz alanları kaçırmamanız gerekir.
X